Pożegnanie absolwentów Policyjnej Klasy Mundurowej - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie absolwentów Policyjnej Klasy Mundurowej

Data publikacji 20.06.2019

19 czerwca 2019 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Niećkowie odbyło się pożegnanie absolwentów dwuletniej Policyjnej Klasy Mundurowej. Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Grajewie uczestniczyli w uroczystym spotkaniu z kadetami.

W minioną środę w Zespole Szkół w Niećkowie odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów policyjnej klasy mundurowej. Uczniowie „mundurówki”, po raz ostatni spędzili czas w obecności swych wychowawców i nauczycieli, pod których opieką pracowali przez kilka lat nauki w szkole. Młodzież, przez dwa lata realizowała program Edukacji Policyjnej, prowadzonej przez grajewskich funkcjonariuszy Policji, w ramach porozumienia pomiędzy Komendą Powiatową Policji w Grajewie a Zespołem Szkół w Niećkowie. Znaczącym wyróżnieniem dla młodych kadetów, było zdobycie pierwszego miejsca w konkursie o puchar Sekretarza Stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego podczas II  Forum Klas Mundurowych w Łomży w 2018 roku.

W uroczystym pożegnaniu Policyjnej Klasy Mundurowej uczestniczyli także przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz instytucji wspierających funkcjonowanie policyjnej "mundurówki".

Podczas uroczystości dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie Pan Dariusz Koniecko podziękował młodzieży za ich ogromną pracę, aktywność i zaangażowanie w życiu szkoły.

Życzymy absolwentom kolejnych sukcesów podczas wymarzonych studiów i pracy zawodowej oraz zapraszamy w nasze szeregi.