Konsultacje społeczne w Szczuczynie i Wąsoszu - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konsultacje społeczne w Szczuczynie i Wąsoszu

Data publikacji 18.02.2016

Wczoraj, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szczuczynie, a dzisiaj w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu odbyły się, kolejne w powiecie grajewskim, konsultacje społeczne w obszarze tworzenia map zagrożeń bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Wczoraj w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szczuczynie a dzisiaj w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu obyły się kolejne w powiecie grajewskim konsultacje społeczne w obszarze tworzenia map zagrożeń bezpieczeństwa i porządku publicznego. W spotkaniach udział wzięli przedstawiciele lokalnych samorządów, radni, sołtysi, przedstawiciele urzędów i instytucji, straży, oraz mieszkańcy poszczególnych gmin. W czasie każdego ze spotkań rozmawiano o potrzebach i problemach w zakresie bezpieczeństwa ważnych dla mieszkańców gmin. Lokalna społeczność zgłosiła wiele postulatów dot. potrzeb i oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa, które posłużą pomocą w odpowiednim planowaniu służb i dyslokowaniu policyjnych patroli. Poruszane kwestie będą również uwzględnione w czasie prac nad tworzeniem map zagrożeń bezpieczeństwa.

Kolejne konsultacje na terenie powiatu grajewskiego zostaną przeprowadzone 23 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Radziłów przy ul. Plac 500-lecia 14 o godz. 10:00.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy!