KPP Grajewo

Ważna informacja

Blok KWP

Spotkania Profilaktyczne

Ruch drogowy

 1. MIJA ROK DZIAŁALNOŚCI PODLASKIEJ GRUPY SPEED

  Mija rok, kiedy na podlaskich drogach działa GRUPA SPEED. Wyjeżdża codziennie na trasy abyście mogli bezpiecznie dotrzeć do celu. W jej skład wchodzą policjanci z wieloletnim doświadczeniem, a do dyspozycji mają samochody oraz motocykle marki bmw. Przez pierwszy rok grupa przeprowadziła ponad 10 tysięcy kontroli drogowych, w trakcie których ujawniono blisko 11 tysięcy wykroczeń i przestępstw.

 2. Kolejni nieodpowiedzialni kierowcy wyeliminowani z ruchu

  W miniony weekend, grajewscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego sześciu nieodpowiedzialnych kierowców. Trzech z nich przekroczyło dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym, pozostali prowadzili pojazdy mechaniczne będąc w stanie nietrzeźwości. Wszyscy kierujący stracili prawa jazdy.

 3. Brawura i prędkości – grajewscy policjanci eliminują niebezpieczne zachowania na drodze

  Policjanci grajewskiej „drogówki” podczas minionego weekendu zatrzymali prawa jazdy trzem kierowcom, którzy za nic mają sobie ograniczenia prędkości. „Rekordzista” skontrolowany przez funkcjonariuszy miał na liczniku 121 km/h. Osoby, które decydują się na zbyt szybką jazdę muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

 4. Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

  Policjanci z grajewskiej drogówki zatrzymali dwa prawa jazdy kierującym za przekroczenia prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym. Do powyższych kontroli drogowych doszło w miejscach wskazanych na KMZB.