KPP Grajewo

Aktualności

Ruch drogowy

 1. Zderzenie się dwóch aut w Grajewie

  Wczoraj około godziny 18:50 na drodze krajowej K–65 na ulicy Wojska Polskiego w Grajewie doszło do wypadku drogowego z udziałem matiza i seata. 20 - latek kierujący matizem zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z seatem. Trzy osoby przewieziono do szpitala.

 2. Bezpieczny pieszy to widoczny pieszy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie po raz kolejny prowadzą działania profilaktyczno-edukacyjne, przypominające o obowiązku noszenia odblasków. Mundurowi rozdając odblaski niechronionym uczestnikom ruchu drogowego mówią o obowiązku noszenia odblasków przez pieszych poza obszarem zabudowanym.

 3. Działania „Błysk” w Grajewie

  Grajewscy policjanci rozpoczęli cykl działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych. Jednym z nich jest akcja „Błysk”.

 4. „ Jedź ŁOŚtroźnie”

  Policjanci grajewscy apelują o ostrożną jazdę w pobliżu kompleksów leśnych.

 5. Niebezpieczna kolizja w powiecie grajewskim

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na trasie Grajewo – Szymany, droga K 65 w powiecie grajewskim. Kierująca osobowym citroenem najprawdopodobniej w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania zderzyła się z oplem. Dwie osoby podróżujące citroenem trafiły do szpitala.

 6. Trzeźwy poranek w Grajewie

  W ramach działań „Trzeźwy poranek” policjanci z grajewskiej drogówki prowadzili dzisiaj badania stanu trzeźwości kierujących. Mundurowi przebadali ponad 200 kierowców. Dwóch z nich, kierujący autobusem i ciężarówką, zdecydowało się prowadzić swoje pojazdy na „podwójnym gazie”.