KPP Grajewo

Aktualności

Blok KWP

Ruch drogowy

 1. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” w Grajewie

  Grajewscy mundurowi cyklicznie przeprowadzają działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych. Policjanci zwracają szczególną uwagę na zachowanie kierujących samochodami w stosunku do pieszych, rowerzystów, motorowerzystów i motocyklistów.

 2. Działania "Truck & Bus"

  W miniony czwartek policjanci grajewskiej drogówki, w ramach realizacji działań „Truck & Bus” prowadzili wzmożone kontrole ciężarówek, autobusów i samochodów dostawczych. Uwaga mundurowych skupiona była głównie na kontroli kierujących tymi pojazdami pod kątem stanu trzeźwości, uprawnień kierujących, stanu technicznego pojazdów, czasu pracy i sposobu przewożenia ludzi czy bagażu.

 3. Grajewscy policjanci przypominają : noś odblaski!

  Zimowa aura nie sprzyja kierowcom i pieszym. W takich warunkach widoczność spada. Możemy ją poprawić, nosząc odblaski.

 4. O bezpieczeństwie z przedszkolakami

  Wczoraj przedstawiciele grajewskiej komendy odwiedzili najmłodszych w przedszkolu Miejskim nr 1 w Grajewie, aby opowiedzieć im o szeroko pojętym bezpieczeństwie.

 5. "NURD" na drogach powiatu grajewskiego

  Grajewska Policja prowadziła akcję pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Wzmożone działania pod tym hasłem, ukierunkowane były na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz rowerzystom.

 6. Kolejne zatrzymane prawo jazdy w miejscu wskazanym na KMZB

  Wczoraj policjanci grajewskiej "drogówki" zatrzymali kolejne prawo jazdy kierującemu, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Kontrola została przeprowadzona w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kierowca osobowego Volkswagena jechał o 67 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu grajewskiego.