KPP Grajewo

Blok KWP

Ruch drogowy

 1. Dbając o bezpieczeństwo kierujących

  W miniony piątek grajewscy policjanci wspólnie z pracownicą Sanepidu prowadzili działania „Wakacje bez uzależnień” ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa zmotoryzowanych uczestników ruchu.

 2. Nietrzeźwy sprawca kolizji

  Nietrzeźwy 75-latek kierując oplem uderzył w ciągnik rolniczy. Z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają grajewscy policjanci.

 3. Policja apeluje o rozwagę na drogach

  25-letni kierowca BMW trafił do szpitala, po tym jak kierowany przez niego pojazd wpadł do rowu a następnie uderzył w przydrożne drzewa. Okazało się, że mężczyzna wsiadł „za kółko” po alkoholu. Grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 4. Działania "Bezpieczna woda 2017" w powiecie grajewskim

  W miniony weekend grajewscy policjanci przy współpracy z funkcjonariuszami Straży Pożarnej i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przeprowadzili wzmożone działania pn. „Bezpieczna woda 2017”. Przedsięwzięcie miało na celu zapewnienie bezpieczeństwa na wodach i terenach przywodnych w wakacyjny weekend.

 5. Działania "Prędkosć"

  Grajewscy policjanci ruchu drogowego w ubiegły weekend po raz kolejny przeprowadzili działania „Prędkość”. Wszystko po to, by jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo podróżujących drogami naszego powiatu podczas wakacyjnego weekendu.

 6. "Pirat drogowy" wyeliminowany dzięki zgłoszeniom na Mapie

  102 km/h – to prędkość, z jaką pędził trasą K61 w terenie zabudowanym kierowca samochodu osobowego marki Mercedes. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 28-letni obywatel Litwy stracił już prawo jazdy. Jest to kolejny przypadek potwierdzający fakt, że propagowanie mapy zagrożeń na terenie powiatu grajewskiego przynosi efekty, a każdy zgłoszony przypadek jest przez Policję skrupulatnie sprawdzany.

Praca w Policji